Menu

Auto serwis

Mechanika pojazdowa
Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

Silniki

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

Naprawa skrzyń biegów

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

previous arrow
next arrow
Slider

Wymiana klocków hamulcowych

Poszukujesz dobrego warsztatu w Zgierzu, w którym wymienisz klocki hamulcowe? Zapraszamy do naszego serwisu Luk-Mech. Zobacz, dlaczego nie warto zwlekać z wymianą klocków hamulcowych i dlaczego warto zaufać akurat nam!

Bardzo często kierowcy zwlekają z wymianą klocków hamulcowych w samochodzie. Staramy się uniknąć dodatkowego wydatku i jak najdłużej jest to możliwe, przeciągamy moment decyzji o wizycie w warsztacie. Nie jest to jednak niczym korzystnym ani dla naszego auta, ani dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Również finansowo może okazać się to zgubnym podejściem. Im dłużej będziemy czekać, tym droższa, a także bardziej wymagająca i czasochłonna okaże się naprawa auta. Nie dość zatem, że na naprawę trzeba będzie wydać więcej, to dłuższy może być też czas, w którym będziesz musiał sobie poradzić bez swojego auta. Odwlekanie wizyty w warsztacie może spowodować, że oprócz klocków hamulcowych, trzeba będzie wymienić również tarcze hamulcowe. A tego raczej chciałbyś przecież uniknąć.

Jeśli chcesz zająć się w odpowiedni sposób swoim samochodem i zlecić wymianę klocków w Twoim aucie, to zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszego warsztatu w Zgierzu. Zapewnimy profesjonalną obsługę, a także szybką, sprawną i nienadwerężająca Twojego budżetu naprawę Twojego pojazdu. Do Twojej dyspozycji będą najlepsi profesjonaliści, którzy doprowadza Twój samochód do najlepszego możliwego stanu, aby mógł on posłużyć Ci jeszcze przez długi czas. Wymiana klocków w Zgierzu – koniecznie w naszym serwisie!

Kontakt

Luk-Mech
ul. Dąbrowskiego 29/31,
95-100 Zgierz,
woj. Łódzkie,

Tel.: 507 364 626,
e-mail: kontakt@mechanikzgierz.pl

Wskazówka dojazdu:
warsztat znajduje się za poniższym budynkiem