Menu

Auto serwis

Mechanika pojazdowa
Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

Silniki

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

Naprawa skrzyń biegów

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

previous arrow
next arrow
Slider

O nas - Luk-Mech

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę na najwyższym poziomie przy każdej usłudze, którą wykonujemy. Pracujemy przy autach kierowców ze Zgierza i okolic już od ponad 15 lat. Przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo umiejętności, które teraz doceniają setki zadowolonych, powracających do nas klientów. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, pozwalającym nam wykonywać m.in. specjalistyczną diagnostykę komputerową auta. Każdym samochodem możemy zająć się kompleksowo – od drobnych napraw, czy wymian płynów, po pełną diagnostykę i skomplikowane naprawy.

Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób uczciwy. Jeśli daną część da się naprawić, bez konieczności wymiany i dodatkowych, niepotrzebnych kosztów, to wybieramy właśnie tę opcję, aby nie nadwerężać budżetu naszego klienta. Niekiedy przywrócenie samochodu do bardzo dobrego stanu, pozwalającego na jego wieloletnią eksploatację, nie wymaga od razu zakupu wszystkich nowych części, a jedynie wiedzy i umiejętności sprawnego mechanika samochodowego.

Naprawiamy samochody wszystkich marek, lecz specjalizujemy się w markach Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes. To pojazdy niezwykle popularne na polskich drogach, dlatego z naszych usług chętnie korzysta wielu kierowców, którzy cenią nasze umiejętności i po wizycie u nas cieszą się w pełni sprawnym autem. Nie szukaj warsztatu samochodowego, który obieca Ci nierealnie niskie ceny za skomplikowane naprawy. Nie oszczędzaj w ten sposób na swoim aucie, a co za tym idzie, bezpieczeństwie swoim oraz swoich pasażerów. Postaw na uczciwość i profesjonalizm, z jakimi spotkasz się w naszym serwisie samochodowym. Nie znajdziesz u nas ukrytych kosztów, ani niepotrzebnego naciągania Cię na wymianę wciąż sprawnych części. Wykonamy to, czego od nas oczekujesz, czyli przywrócimy Twój samochód do jak najlepszego możliwego stanu w jak najkorzystniejszej cenie dla klienta. Przekonaj się sam – odwiedź nasz warsztat samochodowy w Zgierzu.

Kontakt

Luk-Mech
ul. Dąbrowskiego 29/31,
95-100 Zgierz,
woj. Łódzkie,

Tel.: 507 364 626,
e-mail: kontakt@mechanikzgierz.pl

Wskazówka dojazdu:
warsztat znajduje się za poniższym budynkiem