Menu

Auto serwis

Mechanika pojazdowa
Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

Silniki

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

Naprawa skrzyń biegów

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes

previous arrow
next arrow
Slider

Diagnostyka komputerowa

Nasz serwis świadczy usługi diagnostyki komputerowej samochodu na terenie Zgierza. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy w przypadku, gdy masz jakiekolwiek problemy ze swoim autem!

Diagnostyka komputerowa auta polega na podłączeniu komputera sterującego samochodem do komputera zewnętrznego. Komputer samochodu steruje wszystkimi podzespołami i zapisuje w swojej pamięci wszystkie informacje o odstępujących od normy parametrach danej części itp. Dostęp do takich danych pozwala więc na wykrycie usterki na wczesnym etapie i usunięcie jej bez większych szkód dla samochodu. Dzięki temu można uniknąć ewentualnych przyszłych, większych wydatków na naprawy samochodu, odstawiania auta na długi czas do warsztatu i nieprzyjemnych niespodzianek, jakie pojazd mógłby zafundować kierowcy na drodze. Do zalet diagnostyki komputerowej należą więc oszczędność czasu oraz pieniędzy. Oszczędność czasu wynika też z tego, że wszystkie informacje o danych podzespołach otrzymujemy bez konieczności ręcznego dostępu do nich i demontażu poszczególnych części auta. To najskuteczniejszy sposób na sprawdzenie, w jakim stanie jest realnie Twój samochód!

Zapraszamy do naszego serwisu, jeśli poszukujecie profesjonalnej diagnostyki komputerowej samochodu na terenie Zgierza. Wybierz oszczędność czasu, pieniędzy, a także bezpieczeństwo na drodze. Zadbaj o swój samochód, a także bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów! Nie czekaj – skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt

Luk-Mech
ul. Dąbrowskiego 29/31,
95-100 Zgierz,
woj. Łódzkie,

Tel.: 507 364 626,
e-mail: kontakt@mechanikzgierz.pl

Wskazówka dojazdu:
warsztat znajduje się za poniższym budynkiem